EURO 2012
W piątek 8 czerwca jak na kibiców przystało, zebraliśmy się na wspólne kibicowanie naszej reprezentacji podczas meczu z Grecją na otwarcie mistrzostw europy EURO 2012. Mecz oglądaliśmy w nowo powstałej świetlicy. Niestety pomimo gorącego dopingu nasza kadra tylko zremisowała w meczu otwarcia. Już niedługo kolejne emocje z udziałem naszej reprezentacji, mecz z Rosją, który również obejrzymy wspólnie na dużym ekranie.

Za nami kolejny mecz Polska - Rosja zakończony remisem, emocje jak zawsze sięgały zenitu, jak i oczywiście nie obyło się bez gorącego dopingu. Póki, co piłka jest okrągła a bramki są dwie, nasza drużyna ma nadal szanse na awans, więc pozostaje oczekiwać kolejnego spotkania, które odbędzie się już w sobotę o 20.45. Miejmy nadzieję że naszej reprezentacji uda się awansować z grupy.