Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze

2 lipca 2011 roku w ramach obchodów Dni Moszczenicy odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. Do startu przystąpiło 19 drużyn w 4 różnych kategoriach. Zawody dla drużyn startujących w kategorii seniorów i seniorek rozegrano w dwóch konkurencjach:ćwiczenie bojowe, sztafeta pożarnicza 7x50m z przeszkodami

Konkurencje przygotowane dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych to: bieg sztafetowy, rozwinięcie bojowe.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Seniorzy KAT. A

1. OSP Kosów

2. OSP Gazomia Stara

3. OSP Srock

Seniorki KAT. C

1. OSP Moszczenica

2. OSP Srock

3. OSP Gajkowice

MDP dziewczęce

1. MDP Gościmowice Drugie

MDP chłopięce

1. MDP Gościmowice Drugie

2. MDP Moszczenica

3. MDP Gajkowice

Zwycięzcy wszystkich kategorii zakwalifikowali się do zawodów na szczeblu powiatowym.

Zdjęcia dostępne na stronie OSP Moszczenica

Dzień Dziecka 2011
Ochotnicza Straż Pożarna w Kosowie oraz PZW Koło nr 9 w Moszczenicy byli organizatorami Festynu Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka. W niedzielę 29 maja przy stawach alejnych zorganizowano różnego rodzaju atrakcje dla dzieci z terenu Gminy Moszczenica. W programie znalazły się między innymi, zawody wędkarskie, test wiedzy antyalkoholowej, oraz konkursy strażackie. Podczas trwania festynu wszystkie dzieci mogły oglądać sprzęt strażacki. Dla wszystkich najmłodszych uczestników festynu nie zabrakło drobnych upominków, jak również różnego rodzaju nagród rzeczowych dla zwycięzców konkursów.
Zapraszamy do oglądania zdjęć do naszej galerii >>>ZDJĘCIA<<<
Gminne Zawody Sportowo - pożarnicze
Wszystkich sympatyków zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze, które odbędą się 2 lipca o godz. 14.00 na stadionie GLKS Włókniarz Moszczenica.
Życzenia Wielkanocne

Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze 2011
Apel o pomoc !!!
news: apel3.jpg
Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze
Zapraszamy wszystkich członków naszej jednostki,
oraz sympatyków OSP w Kosowie
na zebranie sprawozdawczo - wyborcze,
które odbędzie się w sobotę 26 marca o godzinie 17.00
w Sali OSP Kosów
1% podatku dla OSP Kosów
To nic nie kosztuje darczyńcę. Odpisując 1% od swojego podatku w rocznym zeznaniu podatkowym wystarczy podać pełną nazwę Związku i nr w Krajowym Rejestrze Sądowym tj.
Związek  Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej, nr KRS 0000116212.
Koniecznie jest również wpisanie w rubryce: "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE, cel szczegółowy 1%"  tj. wpisać :
OSP KOSÓW
Miejscowość: Kosów, Kod poczt.:97-310,
ul. Główna 26, woj. łódzkie,
poniżej przedstawiamy przykład wypełnionej deklaracji

procent2010